Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Rokas zāģis Graphite 58G961
Rokas zāģis Graphite 58G961 ir sabre tipa (zaksripa) zāģis, izstrādāts precīzai griešanai koka, metāla un plastmasas materiālos. Ierīces motors nodrošina 710 W jaudu un maksimālo gaitu līdz 2800 cikliem minūtē, ar asmens gaitu 20 mm un maksimālo griešanas dziļumu līdz 115 mm kokā un 8 mm tēraudā. Komplektā iekļauti asmeņi gan kokam, gan metālam. Ierīcei ir izturīgs sitienizturīgs plastmasas korpuss, ergonomiska mīkstota roktura apdare un CE sertifikācija.
Šī modeļa kombinācija — salīdzinoši augsta jauda un kompaktums — ļauj efektīvi strādāt arī šaurās vai grūti pieejamās vietās. Regulējama ātruma vadība un gaitu diapazons no 0 līdz 2800 nodrošina iespēju pielāgot griešanas režīmu materiālam. Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzim ir bloķēšanas funkcija nepārtrauktai darbībai, savukārt ergonomiskais rokturis uzlabo darba komfortu. Komplektā iekļautie asmeņi ļauj uzreiz sākt darbus bez papildus pirkumiem.
Izvēlieties atbilstošu asmeni atkarībā no apstrādājamā materiāla un ievietojiet to saskaņā ar zāģa stiprinājuma sistēmu. Pieslēdziet zāģi elektrotīklam un iestatiet nepieciešamo ātrumu ar ātruma regulatoru. Novietojiet zāģi tā, lai asmens līnija sakristu ar griešanas līniju, un veiciet vienmērīgas, kontrolētas kustības, ļaujot instrumentam strādāt bez pārmērīga spiediena. Ilgstošiem griezumiem lietojiet slēdža bloķēšanas funkciju, bet pēc darba beigām gaidiet asmens pilnīgu apstāšanos pirms zāģa nolikšanas un atslēgšanas no strāvas.
Lietojiet personīgās aizsardzības līdzekļus (aizsargbrilles, auss aizsargus un cimdus) un stingri nostipriniet darba gabalu pirms griešanas. Lietojiet asmeņus, kas paredzēti konkrētam materiālam, un savlaicīgi nomainiet nodilušos asmeņus, lai saglabātu griešanas kvalitāti un drošību. Griežot plastmasu, nodrošiniet labu ventilāciju un regulāri attīriet zāģa darba zonu no skaidas, lai novērstu motora un asmens pārkaršanu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}