Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
gude Net Control Gude 2111-2 tīkla releju kontrolieris — 4 releju izejas, 12 pasīvie signāla ieejas
Net Control Gude 2111-2 ir kompakts tīkla relē kontrolieris ar Ethernet savienojumu, četrām relē izejām un divpadsmit pasīvām signāla ieejām. Ierīce paredzēta attālai pārslēgšanai un stāvokļu monitorēšanai, to var integrēt lokālajā tīklā, lai nodrošinātu centralizētu vadību automatizācijas, uzraudzības vai vienkāršu rūpniecisku risinājumu vajadzībām.
Gude 2111-2 nodrošina uzticamu pārslēgšanu ar četriem neatkarīgiem relē kanāliem un plašas iespējas stāvokļu noteikšanai ar 12 pasīvām ieejām. Ethernet savienojums ļauj vadīt ierīci attālināti bez papildu vārtejas. Ieplānota ieeju un izeju izvietojuma ērtība atvieglo pieslēgšanu sensoru, slēdžu un aktuatoru sistēmām. Kompaktais korpuss un skaidri marķētās spailes vienkāršo uzstādīšanu un apkopi.
Novietojiet kontrolieri pieejamā vietā ar pieslēgumu Ethernet tīklam un barošanai. Pieslēdziet slodzes pie relē izejām, ievērojot to nominālos sprieguma un strāvas parametrus, un pievienojiet pasīvās sensoru vai sauso kontaktu izejas pie ievades spailēm. Konfigurējiet tīkla iestatījumus, lai ierīce būtu pieejama lokālajā tīklā, pēc tam izmantojiet tīmekļa saskarni vai atbalstītās protokolu komandas, lai iestatītu vadības loģiku un uzraudzītu ieejas stāvokļus. Pārbaudiet visus savienojumus un testējiet katru izeju un ieeju pirms pastāvīgas ekspluatācijas.
Izmantojiet kontrolieri tikai atbilstoši pievienoto iekārtu elektriskajiem parametriem un nodrošiniet nepieciešamo pārslodzes aizsardzību. Nodrošiniet drošu piekļuvi tīkla saskarnei un ierobežojiet vadības piekļuvi tikai pilnvarotām personām. Lai nodrošinātu ilgtspējīgu darbību, uzstādiet ierīci sausā, labi vēdināmā vietā un ievērojiet pareizas zemēšanas un vadu izvades prasības integrēšanas laikā.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}