{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei K&F CPL polarizācijas filtrs ar skavu 58 mm SB11167

K&F CPL polarizācijas filtrs ar skavu 58 mm SB11167 Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

K&F CPL polarizācijas filtra objektīvs ar skavu viedtālrunim, 58 mm vītne, modelis SB11167
Īss apraksts: K&F CPL polarizācijas filtrs viedtālruņiem, piegādāts kā skavas risinājums ar 58 mm adapteri (modelis SB11167). Kārta polarizatora filtrēšana samazina atstarošanos un spīdumu, uzlabo krāsu piesātinājumu un kontrastu āra fotografēšanā un fotogrāfijās caur stiklu vai ūdeni. Filtrs piestiprināms ar skavu, nodrošinot ātru uzstādīšanu; darbojas ar objektīviem, kas izmanto 58 mm adapteri.
Ražotājs: K&F
Kategorija: Elektronikas piederumi
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.