Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Caurumu caurduris Leitz NeXXt 5006 Sarkans Sudrabs
Caurumu caurduris Leitz NeXXt 5006 Sarkans Sudrabs
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Caurumu caurduris Leitz NeXXt 5006 Sarkans Sudrabs
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Caurumu caurduris Leitz NeXXt 5006 Sarkans Sudrabs
Caurumu caurduris Leitz NeXXt 5006 Sarkans Sudrabs
Leitz NeXXt 5006 Red Silver ir izturīgs metāla caurumotājs ikdienas un lielapjoma biroja darbiem. Tas perforē līdz 30 lapām vienā reizē, apvienojot kompaktu izmēru ar mūsdienīgu matētu sarkani‑sudrabotu apdari. Ierīcei ir ļoti asie mēstari un patentēta satveršanas zona, kas samazina perforēšanas spēku un nodrošina vienmērīgas, tīras atveres. Metāla konstrukcija nodrošina uzticamību ilgtermiņā; izmēri ir 107 mm platumā, 100 mm dziļumā un 137 mm augstumā.
Leitz NeXXt 5006 samazina manuālo spēku, pateicoties patentētajai satveršanas zonai un īpaši asiem mēstariem, ļaujot ērti strādāt arī intensīvas lietošanas apstākļos. Metāla korpuss nodrošina stiprību un stabilitāti atkārtotām darbībām. Kompakti izmēri taupa vietu darba virsmā, savukārt matētā sarkani‑sudrabotā apdare sniedz mūsdienīgu, profesionālu izskatu. Mehānisms paredz vienmērīgu caurumu novietojumu un tīru izgriezumu novākšanu.
Ievietojiet papīru kaudzi papīra vadotnē, izlīdzinot malas pēc nepieciešamības. Nospiediet rokturi ar vienmērīgu spiedienu līdz mēstari pilnībā izgriež caurumus, pēc tam atlaidiet. Regulāri iztukšojiet izgriezumu trauku, lai saglabātu stabilu darbību. Nepārsniedziet maksimālo lapu skaitu un noņemiet saspraudes vai skavas pirms perforēšanas.
Lai pagarinātu ierīces kalpošanas laiku, darbojojieties norādītajā jaudas robežās, regulāri tīriet izgriezumu trauku un glabājiet caurumotāju sausā vietā. Izmantojiet patentēto satveršanas zonu, lai uzlabotu sviras efektu un samazinātu slodzi pie atkārtotas perforēšanas.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}