Dreame putekļsūcēji ātrai un efektīvai tīrīšanai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Automātslēdzis Noark Ex9BN 100147 3P C40
Trīspolju automātiskais slēdzis Noark Ex9BN ar C raksturlīkni un 40 A nominālo izslēgšanas iestatījumu nodrošina termisko-magnētisko aizsardzību sadales ķēdēm. Ierīce ir paredzēta pārslodžu un īssavienojumu pārtraukšanai un piemērota uzstādīšanai dzīvojamo, komerciālo un vieglās rūpniecības sadales skapjos, kur nepieciešama saskaņota un uzticama atslēgšanās.
Ex9BN 3P C40 izceļas ar C raksturlīkni, kas nodrošina kompromisu starp jutību pret īssavienojumiem un tolerancei pret pieslēgšanās strāvas pieaugumiem (inrush). Trīspolju konstrukcija ļauj vienlaicīgi atvienot visas fāzes drošākai tehniskajai apkalpošanai un kļūmju izolācijai. Kompaktais izmērs un DIN sliedes stiprinājums atbilst standarta sadales skapju prasībām, bet termisko-magnētiskais darbības princips piedāvā gan ilgtermiņa pārslodzes, gan ātru magnētisko izslēgšanu īssavienojumu gadījumā.
Šis slēdzis nav paredzēts kā galvenais ieejas ierīce augstas strāvas sadales sistēmās, kur nepieciešama lielāka atvienošanas spēja vai citas aizsardzības īpašības. Tāpat tas var nebūt piemērots instalācijām, kur nepieciešami elektroniski izslēdzēji, regulējamas aizsardzības līknes vai iebūvēta nulles noplūdes aizsardzība.
Uzstādiet slēdzi uz standarta DIN sliedes sadales skapī, nodrošinot pareizu fāžu izvietojumu un drošu kabeļu pievienojumu. Savienojiet ieejas un izejas vadus ar atbilstošajām kontaktpunktiem, aizveriet ar ražotāja ieteikto griezes momentu un pārbaudiet izolāciju. Ieslēdziet ierīci un pārbaudiet ķēdes darbību un izslēgšanos saskaņā ar vietējiem elektroinstalācijas noteikumiem. Veiciet regulāras vizuālas pārbaudes un testus profilaktiskai apkopes nodrošināšanai.
Lietojiet Noark Ex9BN 3P C40 kā atzarojuma aizsardzību tur, kur nepieciešama termiski-magnētiska sargi ar C raksturlīkni; koordinējiet to ar citiem aizsargaparātiem, lai nodrošinātu selektivitāti un atbilstību elektroinstalācijas normatīviem.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}