Jaudīgas EcoFlow stacijas enerģijai jebkurā vietā!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Bevielas āra piekļuves punkts TP‑Link CPE510 300 Mbps, 5 GHz, 1× RJ‑45, PoE, balts
TP‑Link CPE510 ir ārējā bezvadu piekļuves ierīce, kas darbojas 5 GHz joslā ar maksimālo ātrumu līdz 300 Mbps. Ierīce piemērota ārēja tīkla paplašināšanai, punktu‑punktu un punktu‑daudzpunktu risinājumiem. Iekļauta augstas pastiprināšanas divpolarizēta antena un atbalsts Power over Ethernet (PoE) ērtākai uzstādīšanai.
CPE510 izmanto uzņēmuma klases mikroshēmas un izturīgu korpusu, kas nodrošina darbību plašā temperatūru diapazonā ārējos apstākļos. Iebūvētā antena ar metāla reflektoru palielina signāla pastiprinājumu un samazina traucējumus. MAXtream TDMA tehnoloģija samazina sadursmes lielākās tīkla izvēršanās laikā. PoE barošana un viens 10/100 Mbps RJ‑45 ports atvieglo uzstādīšanu.
Tā kā ierīce darbojas 5 GHz joslā, signāla caurlaidspēja caur ēkām var būt ierobežota salīdzinājumā ar 2.4 GHz risinājumiem, un tā var nebūt labākā izvēle, ja ir nepieciešama saderība tikai ar 2.4 GHz klientiem. Viena 10/100 Mbps Ethernet pieslēgvieta nodrošina zemāku vadu savienojuma ātrumu, salīdzinot ar gigabita ierīcēm.
Uzstādiet CPE510 vietā ar redzamību uz mērķa punktu, pievienojiet to PoE injektoram vai PoE slēdzim ar atbilstošu Ethernet kabeli un veiciet iestatījumus, izmantojot iekārtas tīmekļa interfeisu vai centralizēto pārvaldību. Nosekojiet antenas novietojumu un pielāgojiet virzienu, lai uzlabotu signāla kvalitāti, un regulāri pārbaudiet pārraides saites veiktspēju.
Ilgattālām punktu‑punktu saitēm nodrošiniet tiešu redzamību un precīzu antenu izlīdzināšanu. Lielākos izvērstos tīklos ieslēdziet MAXtream TDMA, lai samazinātu sadursmes. Izmantojiet PoE barošanu, lai vienkāršotu instalāciju un nodrošinātu stabilu strāvas piegādi.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}