Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Slēdzis TRENDnet TI-BG5091 8 porti 10/100/1000/2.5G ar PoE++
Tīklslānis TRENDnet TI-BG5091 ar astoņiem 10/100/1000/2.5G portiem un PoE++ atbalstu ir paredzēts mazām biroju tīklam, malas izvietojumiem un attālām vietām, kur nepieciešams kombinēts gigabitu un daudzgigabitu savienojums ar barošanu pa Ethernet. Šis kompaktais slānis nodrošina astoņus RJ45 portus ar 10/100/1000 Mbps un 2.5G ātrumiem un piegādā PoE++ strāvu saderīgām ierīcēm, vienkāršojot kabelēšanu un centralizējot barošanu bezvadu piekļuves punktiem, IP kamerām un VoIP telefoniem.
Slānis apvieno daudzgigabitu veiktspēju ar PoE++ iespējām vienā ierīcē, ļaujot ierīcēm darboties bez atsevišķiem barošanas adapteriem un samazinot uzstādīšanas sarežģītību. 2.5G atbalsts pa vara kabeli nodrošina ātrāku datu plūsmu bez nepieciešamības mainīt esošo kabeli. Ierīce ir piemērota kompaktām izvietojuma vietām, kur nepieciešams kombinēts portu skaits, atšķirīgas ātruma opcijas un PoE barošana.
Novietojiet TRENDnet TI-BG5091 tuvu tīkla kodola ierīcei vai malas vietā, kur atrodas pieslēgtās ierīces. Savienojiet slāni ar maršrutētāju vai augšējā līmeņa slāni, izmantojot atbilstošu Ethernet kabeli, lai izmantotu daudzgigabitu kapacitāti. Pievienojiet klientu ierīces — darba stacijas, bezvadu piekļuves punktus, IP kameras un VoIP telefonus — RJ45 portiem; PoE++ saderīgām ierīcēm barošana tiks nodrošināta caur to pašu kabeli. Neadministrēta darbība nozīmē, ka iestatīšana nav nepieciešama — ierīces darbosies tūlīt pēc pievienošanas.
Lai nodrošinātu optimālu 2.5G veiktspēju un stabilu PoE piegādi, izmantojiet kvalitatīvus Cat5e vai Cat6 kabeļus. Pārbaudiet ierīču PoE klases un kopējo barošanas budžetu pirms daudzu jaudīgu ierīču pievienošanas. Novietojiet slāni labi vēdināmā vietā un savienojiet uplinku ar maršrutētāju vai core slāni, kas spēj apstrādāt kopējo datu plūsmu no daudzgigabitu portiem.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}