Atlaides palīdzēs ietaupīt laiku un naudu!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Virtuves universālais nazis Maestro MR-1483, damaskas tērauda asmens 17.5 cm
Maestro MR-1483 ir virtuves universāls nazis ar 17,5 cm damaskas tērauda asmeni, paredzēts vispārējai pārtikas sagatavošanai. Slāņotā asmens konstrukcija uzlabo asmens noturību un rada raksturīgu rakstu. Nazis piemērots šķēlēšanai, kapāšanai un precīzai griešanai mājas virtuvēs un kulinārijas entuziastiem, kuriem nepieciešams daudzfunkcionāls instruments.
Damaskas tērauds apvieno vairākus tērauda slāņus, kas palielina cietību un pagarina asuma noturību salīdzinājumā ar parastiem nerūsējošiem asmeņiem. 17,5 cm garums nodrošina līdzsvaru starp kontroli un griešanas kapacitāti, padarot nazi piemērotu gan maziem, gan vidējiem produktiem. Asmens raksts piešķir estētisku izskatu, un asmens ģeometrija nodrošina precīzus, vienmērīgus griezumus. Roktura forma nodrošina drošu satvērienu atkārtotai lietošanai.
Lietojiet Maestro MR-1483 uz stabilas griežamā dēļa, lai veiktu kontrolētu šķēlēšanu un kapāšanu. Labākiem rezultātiem izmantojiet gludas, vienmērīgas kustības, lai saglabātu asmeni un iegūtu vienmērīgus griezumus. Negrieziet ar nazi kaulus vai sasalšanas produktus, lai izvairītos no čipsu veidošanās. Pēc lietošanas mazgājiet asmeni rokām ar siltu ūdeni un maigu mazgāšanas līdzekli, rūpīgi nosusiniet un uzglabājiet nazīti nažu stendā vai aizsargmaucā.
Periodiski asiniet asmeni ar piemērotu akmeni vai asināšanas sistēmu, kas saderīga ar slāņotu tēraudu, lai uzturētu griešanas veiktspēju. Starp asināšanas reizēm izmantojiet asināšanas stieni asmens izlīdzināšanai. Uzglabājiet nazi atsevišķi vai aizsargājošā turētājā, lai izvairītos no saskares ar citiem rīkiem, kas var noārdīt asmeni.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}