{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Kas ir gaisa sausinātājs un kā tas palīdz ietaupīt naudu apkures sezonā?

Gaisa sausinātājs (jeb dehidrators) ir ierīce, ko izmanto, lai samazinātu mitruma līmeni iekštelpās. Tā galvenais mērķis ir noņemt lieko mitrumu no apkārtējās vides. Gaisa sausinātājs var būt īpaši noderīgs apkures sezonā: tas ne tikai noņem lieko mitrumu telpā, kas bieži palielinās apkures sistēmu darbības dēļ, bet arī palīdz ietaupīt naudu. Kā? Apskatīsim priekšrocības, ko iegūstat, ja nolemjat iegādāties gaisa sausinātāju:

  • Apkures efektivitātes pieaugums. Mitru gaisu ir grūtāk uzsildīt nekā sausu gaisu. Ja telpa ir pārāk mitra, apkures sistēmām vai sildītājiem ir nepieciešams darboties ilgāk un tērēt vairāk enerģijas, lai uzturētu vēlamo temperatūru. Sausinātājs samazina mitruma līmeni, kas ļauj efektīvāk izmantot apkuri un līdz ar to ietaupa enerģiju.
  • Elektroenerģijas patēriņa samazināšana. Sausinātāji parasti patērē mazāk enerģijas nekā apkures sistēmas. Tāpēc, ja jūs izmantojat sausinātāju, lai kontrolētu mitruma līmeni telpā, tas var palīdzēt samazināt jūsu enerģijas rēķinu, ja salīdzinām ar apkures sistēmu enerģijas patēriņu mitrās telpās.
  • Siltuma zudumu samazināšana. Mitrs gaiss var tikt sajusts aukstāks par sausu gaisu tajā pašā temperatūrā. Kad sausinātājs samazina mitruma līmeni, telpa var justies siltāka, pat nedaudz zemākā temperatūrā. Tas var ļaut iestatīt termostatu uz nedaudz zemāku temperatūru un tādējādi ietaupīt apkures izmaksas. Ja pēc tam, kad sausinātājs darbojas, istabas temperatūra joprojām liekas par aukstu, apsveriet iespēju iegādāties papildu elektrisko sildītāju. Ir pieejams raksts par to, kā pareizi izvēlēties elektrisko sildītāju šeit.
  • Novērsiet kondensāciju un noplūdes. Augsts mitruma līmenis var izraisīt ūdens tvaiku kondensāciju uz logiem un citām virsmām, kas var izraisīt pelējumu un pat sabojāt mājas apmetumu. Sausinātājs palīdz novērst kondensāciju, padarot apkārtējās virsmas sausas un neskartas.
  • Palieliniet savu ierīču kalpošanas laiku. Pārmērīgs mitrums var kaitēt elektronikai un citām dārgām ierīcēm. Sausinātājs var palīdzēt aizsargāt jūsu aprīkojumu un palielināt tā kalpošanas laiku, kas var ietaupīt naudu ierīču maiņas un remonta gadījumos.

Kā izvēlēties gaisa sausinātāju?

Gaisa sausinātāja izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp telpas lielums, mitruma līmenis, budžets un citas īpašas prasības. Tālāk ir norādītas dažas darbības, kas palīdzēs Jums izvēlēties piemērotu sausinātāju. Nosakiet telpas lielumu: Izmēriet telpas platību, kurā plānojat izmantot sausinātāju. Tas ir svarīgi, jo dažādiem modeļiem ir dažādas ietilpības un tie var būt paredzēti dažādiem telpu izmēriem. Nosakiet mitruma līmeni: Mitruma līmenis telpā var mainīties, un tas ietekmē sausinātāja izvēli. Ja jums ir problēmas ar augstu mitruma līmeni, jums būs nepieciešams jaudīgāks sausinātājs.

Izlemiet, kāda veida gaisa sausinātājs jums ir nepieciešams:

  • Kompresoru žāvētāji: Tie efektīvi samazina mitrumu lielās telpās un parasti ir jaudīgāki, bet var radīt nelielu troksni.
  • Absorbējošie sausinātāji: Tie darbojas klusāk un var būt noderīgi mazās telpās. Bet tie var patērēt vairāk elektroenerģijas.
  • Pusvadītāju sausinātāji: Šie sausinātāji parasti ir kompakti un var darboties klusi. Tie ir piemēroti mazām telpām.

Apsveriet papildu funkcijas: Daži sausinātāji ir aprīkoti ar papildus funkcijām, piemēram, iebūvētu filtru gaisa attīrīšanai no putekļiem un alergēniem, darbības režīmiem ar taimeri un automātisku izslēgšanos.

Atcerieties, ka, ja jūs nolemjat iegādāties sausinātāju, tad mūsu veikalā iegādātajām precēm ir 24 mēnešu garantija, tāpēc jūs vienmēr varat būt pārliecināti par izvēlētā sausinātāja uzticamību.

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!